Naistearst Kätlin Otti

Naistearst Kätlin Otti on hetkel lapsehoolduspuhkusel.


Lõpetasin TÜ arstiteaduskonna 2008.a. Pärast seda astusin

peremeditsiini residentuuri, mille lõpetasin 2011.a ning seejärel suundusin günekoloogia ja sünnitusabi residentuuri, mille lõpetasin aastal 2022.

2008-2016 töötasin Tartu Seksuaaltervise kliinikus arst-noortenõustajana, kus tegelesin põhiliselt seksuaalsel teel levivate haiguste, günekoloogia ja rasestumisvastaste vahendite alase nõustamise ning seksuaalhariduslike seminaride pidamisega. Samal ajal töötasin väikese koormusega perearsti asendusarstina Medicumis. 2015. aastal astusin sünnitusabi ja günekoloogia residentuuri.

Kuulun Eesti Arstide Liitu, Eesti Seksuaaltervise Liitu, Eesti Perearstide Seltsi ja Eesti Naistearstide Seltsi. Mulle meeldib töötada Seksuaaltervise Nõuandlas, kuna naudin suhtlemist meeldivate inimestega, võimalust pühenduda patsiendi muresse/soovi ning tegeleda inimese kui tervikuga.

Broneeri aeg doktor Kätlin Otti vastuvõtule bronn.ee kaudu või helistades numbril 59193944. Alla 26-aastastele (k.a.) on teenus tasuta, broneeri aeg siit. Teistele on teenus tasuline, vastuvõtule pöördumiseks broneeri aeg siit.