Kliiniline psühholoog /pereterapeut

Monika Vändra

Olen kliiniline psühholoog ning pereterapeut (lõpetasin süsteemse pereteraapia põhiväljaõppe II astme). Psühholoogia magistrikraadi olen omandanud Tartu Ülikoolis. Lisaks olen läbinud kognitiiv-käitumisteraapia algväljaõpe ning EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) esimese astme koolituse.
Olen aastaid töötanud Tartu Seksuaaltervise Kliinikus ning Katriito Nõustamis- ja Psühhoteraapiakeskuses, kus olen pakkunud psühholoogilist nõustamist ja teraapiat nii üksikisikutele, paaridele kui peredele. Ligi seitse aastat olen juhtinud Seksuaaltervise Kliinikus noorte lapsevanemate tugigrupi iganädalasi kohtumisi, soodustamaks vanemlikku toimetulekut ja iseenda tasakaalu leidmist. Ka Tartu Laste Turvakodus juhin mitmendat aastat emade tugigruppi. Oma teadmisi ja oskusi jagan ka koolitusi ning seminare läbi viies (näiteid teemadest: seksuaalvägivald, teadvelolek (mindfulness), suhtlemisoskused, stress). Koolinoortele viin samuti läbi loenguid seksuaalvägivalla ja paarisuhte teemadel ning juhin psühholoogilist tarkust arendavaid lastelaagreid.

Kuulun Eesti Pereteraapia Ühingusse, Eesti Seksuaaltervise Liitu ja Eesti Akadeemilise Seksoloogia Seltsi ning osalen pidevalt erialastel täiendkoolitustel.

Oled kas üksi või koos partneri/perega oodatud pöörduma nii suuremate eluraskuste korral kui ka väiksemate muredega. Olen valmis abiks olema erinevate psühholoogiliste raskuste ületamisel. Mõnikord võib abi otsimine olla üsna keeruline, seega kui Sul on tekkinud vastuvõtule pöördumise osas küsimusi, siis võta minuga julgelt ühendust!

E-post: monika.vandra@gmail.com
Tel: 53584793
broneeri aeg