KKK

  • Olin paar päeva tagasi juhuvahekorras, kondoom purunes. Soovin end testida suguhaiguste suhtes. Hetkel kaebusi pole, millal on mõistlik tulla end testima?

Kui olite kaitsmata vahekorras ning kaebusi ei ole tekkinud, siis on soovitav oodata vähemalt 3 nädalat ja tulla end testima. Vere kaudu tuvastatavate haiguste suhtes on soovitav testida alates kuu möödumisest kaitsmata vahekorrast ning kordusteste tasub teha 3-6 kuu möödudes. Sellised ajavahemikud on tingitud sugulisel teel ülekanduvate infektsioonide peiteperioodidest.

Kui Teil on tekkinud pärast kaitsmata vahekorda kaebused (tupevooluse värvuse ja lõhna muutus naistel, eritis ureetrast meestel, valulik urineerimine jms), siis tulge koheselt konsultatsioonile.

  • Soovin broneerida aega psühholoogi vastuvõtule, kuid bronn.ee’s ei olnud ühtegi vaba aega.

Psühholoogi vastuvõtule aja broneerimiseks palume helistada nõuandla telefonile 5919 3944 või saata oma soov info@stn.ee. Lepime Teile sobiva aja vastuvõtuks kokku ning saadame ettemaksuarve. Vastuvõtt toimub, kui Teie makse on laekunud päev enne vastuvõtu kuupäeva OÜ Tervisetestid arveldusarvele.

  • Kas teie juures on võimalik teha rasedusaegset ultraheliuuringut?

Ikka on võimalik, selleks broneerige endale aeg meie naistearsti vastuvõtule.

  • Olen mures oma menstruatsioonitsükli pärast. Tarvitasin aastaid rasestumisvastaseid pille ning loobusin neist paar kuud tagasi. Siis oli ka viimane menstruatsioon. Edaspidi olen kasutanud kondoome, tegin  korduvalt rasedusteste, mis olid negatiivsed. Kas peaksin muretsema?

Pärast rasestumisvastaste pillide tarvitamise lõpetamist taastub naise oma menstruaaltsükkel reeglina sarnasena nagu see oli enne pillidega alustamist. Küll aga võib tsükli taastumine pisut aega võtta. Kui muid kaebusi pole ning olete kasutanud korrektselt kondoomi, võite rahulikult oodata oma menstruaaltsükli taastumist 3-4 kuud. Samas soovitaks perioodiliselt teha ka rasedustesti, sest kondoom kaitseb küll sugulisel teel levivate infektsioonide eest, kuid mitte 100% raseduse eest.